Матчы

Сезон:
Май
20 Ср, 16:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Дынама-Брэст : 8-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
Студзень
30 Сб, 1:30 Дынама — Iслач 2:0 Таварыскія матчы
30 Сб, 6:00 Дынама — Гомель 0:1 Таварыскія матчы
Люты
06 Сб, 1:00 Дынама — ФК Цюмень 5:1 Таварыскія матчы
06 Сб, 6:00 Дынама — ФК Цюмень 2:1 Таварыскія матчы
13 Сб, 7:00 Дынама — Енісей 0:0 Таварыскія матчы
13 Сб, 4:30 ЖФК Днепр-Магілёў — ЖФК Дынама-БДУФК 0:11 Таварыскія матчы
13 Сб, 1:00 Дынама — ФК Туапсэ 2:0 Таварыскія матчы
19 Пт, 0:30, ЖФК АБФФ WU-19 — ЖФК Дынама-БДУФК 0:1 Таварыскія матчы
20 Сб, 1:00, Дынама — ФК Велес 0:2 Таварыскія матчы
20 Сб, 5:00, Дынама — ФК Факел 1:1 Таварыскія матчы
21 Нд, 6:30, Зорка-БДУ — ЖФК Дынама-БДУФК 0:2 Таварыскія матчы
23 Аў, 4:00, ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Днепр-Магілёў 6:0 Таварыскія матчы
24 Ср, 4:00, Дынама — ФК "Сокал" 3:2 Таварыскія матчы
24 Ср, 8:00, Дынама — ФК Чэлябiнск 0:1 Таварыскія матчы
Сакавік
13 Сб, 7:45, Дынама — Тарпеда-БелАЗ 3:0 1-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
14 Нд, 13:00 Дынама — Тарпеда-БелАЗ 4:0 1-ы тур Першынство дублёраў 2021
20 Сб, 16:00 Віцебск — Дынама 0:0 2-i тур Чэмпіянат Беларусі 2021
21 Нд, 15:00 ЖФК Дынама-БДУФК — Бабруйчанка 6:0 1-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
21 Нд, 14:00 Віцебск — Дынама 1:2 2-i тур Першынство дублёраў 2021
26 Пт, 7:00, ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК АБФФ WU-19 16:0 2-i тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
Красавік
02 Пт, 7:00, ЖФК Днепр-Магілёў — ЖФК Дынама-БДУФК 0:2 3-i тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
04 Нд, 14:00 Дынама — Слуцк 1:0 3-i тур Чэмпіянат Беларусі 2021
05 Пн, 13:30 Дынама — Слуцк 5:1 3-i тур Першынство дублёраў 2021
10 Сб, 20:00 Дынама-Брэст — Дынама 1:1 4-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
11 Нд, 13:00 Дынама-Брэст — Дынама 0:7 4-ы тур Першынство дублёраў 2021
18 Нд, 14:00 Дынама — Гомель 1:2 5-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
18 Нд, 8:00, ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Неман 2:0 4-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
19 Пн, 14:30 Дынама — Гомель 1:0 5-ы тур Першынство дублёраў 2021
23 Пт, 13:00 Мiнск — Дынама 2:4 6-ы тур Першынство дублёраў 2021
24 Сб, 8:00, Мiнск — Дынама 1:3 6-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
25 Нд, 7:00, Зорка-БДУ — ЖФК Дынама-БДУФК 0:7 5-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
29 Чц, 7:15, ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Мiнск 3:0 6-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
30 Пт, 7:30, Дынама — Энергетык-БДУ 2:0 7-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
Май
01 Сб, 13:00 Дынама — Энергетык-БДУ 3:0 7-ы тур Першынство дублёраў 2021
07 Пт, 5:00, ЖФК Вiцебск — ЖФК Дынама-БДУФК 0:3 7-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
08 Сб, 16:00 Iслач — Дынама 0:2 8-ы тур Першынство дублёраў 2021
09 Нд, 17:30 Iслач — Дынама 1:3 8-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
14 Пт, 15:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Гомельскай вобласці 17:0 8-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
14 Пт, 20:00 Дынама — Смаргонь 2:0 9-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
15 Сб, 12:15 Дынама — Смаргонь 1:1 9-ы тур Першынство дублёраў 2021
20 Чц, 15:00 Шахцёр — Дынама 3:3 10-ы тур Першынство дублёраў 2021
20 Чц, 16:00 ЖФК Дынама-Брэст — ЖФК Дынама-БДУФК 0:16 9-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
21 Пт, 18:15 Шахцёр — Дынама 1:0 10-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
24 Пн, 16:00 ЖФК Вiцебск — ЖФК Дынама-БДУФК 0:7 Чвэрцьфінал Жаночы Кубак Беларусі 2021
27 Чц, 15:00 Дынама — Рух 2:0 11-ы тур Першынство дублёраў 2021
28 Пт, 20:10 Дынама — Рух 0:1 11-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
30 Нд, 17:00 Бабруйчанка — ЖФК Дынама-БДУФК 1:6 10-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
Чэрвень
04 Пт, 4:00, ЖФК АБФФ WU-19 — ЖФК Дынама-БДУФК 0:10 11-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
11 Пт, 19:00 Спутнiк — Дынама 0:6 12-ы тур Першынство дублёраў 2021
12 Сб, 16:45 Спутнiк — Дынама 0:5 12-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
18 Пт, 17:00 Дынама — БАТЭ : 13-ы тур Першынство дублёраў 2021
18 Пт, 18:30 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Днепр-Магілёў : 12-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2021
19 Сб, 20:45 Дынама — БАТЭ : 13-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2021
Рэйтынг гульцоў
Лепшыя бамбардзіры
галы
1 Мбенг Аблай 7
2 По Жан 3
3 Кісляк Сяргей 2
4 Давыскiба Раман 2
5 Ложкін Уладзіслаў 2
Лепшыя асістэнты
пасы
1 Бацула Андрэй 5
2 Клімовіч Уладзіслаў 4
3 Пуціла Антон 3
4 Кісляк Сяргей 2
5 Дзінга Дамінік 1
Час на полі
хв
1 Бацула Андрэй 1012
2 Швяцоў Максім 1012
3 Сялява Аляксандр 992
4 Быкаў Арцём 933
5 Матвейчык Сяргей 886