Матчы

Сезон:
Чэрвень
26 Ср, 19:00 Гранiт — Дынама 0:2 1/16 фiналу Кубак Беларусі
Жнівень
03 Сб, 17:00 Дынама — Гомель 3:1 1/8 фiналу Кубак Беларусі
Студзень
28 Аў, 15:00 Авангард — Дынама 4:2 Таварыскія матчы
Люты
02 Нд, 12:00 Дынама — ФК "Медык" 6:2 Таварыскія матчы
08 Сб, 14:00 Дынама — Віцебск 0:0 Таварыскія матчы
11 Аў, 14:00 Дынама — Белшына 0:0 Таварыскія матчы
15 Сб, 17:00 Дынама — Левадыя 1:1 Таварыскія матчы
21 Пт, 11:00 Дынама — Дынама 0:4 Таварыскія матчы
22 Сб, 16:00 Дынама — ФК Зеніт 1:1 Таварыскія матчы
29 Сб, 17:00 Дынама — ФК "Валынь" 3:2 Таварыскія матчы
Сакавік
01 Нд, 17:00 Дынама — Спартак 0:1 Таварыскія матчы
09 Пн, 20:00 Дынама — БАТЭ 1:2 Чвэрцьфінал Кубак Беларусі
14 Сб, 18:30 БАТЭ — Дынама 3:2 Чвэрцьфінал Кубак Беларусі
19 Чц, 12:30 Дынама — Рух 2:0 1-ы тур Першынство дублёраў 2020
20 Пт, 20:00 Дынама — Рух 0:1 1-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
27 Пт, 14:00 Мiнск — Дынама 2:2 2-i тур Першынство дублёраў 2020
28 Сб, 17:00 Мiнск — Дынама 3:2 2-i тур Чэмпіянат Беларусі 2020
Красавік
02 Чц, 13:30 Дынама — Тарпеда-БелАЗ 1:0 3-i тур Першынство дублёраў 2020
03 Пт, 19:00 Дынама — Тарпеда-БелАЗ 2:0 3-i тур Чэмпіянат Беларусі 2020
10 Пт, 13:30 Гарадзея — Дынама 0:6 4-ы тур Першынство дублёраў 2020
11 Сб, 18:00 Гарадзея — Дынама 1:0 4-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
15 Ср, 12:30 Дынама — Нёман 5:0 5-ы тур Першынство дублёраў 2020
16 Чц, 19:30 Дынама — Нёман 2:0 5-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
23 Чц, 15:00 Смалявічы — Дынама 0:3 6-ы тур Першынство дублёраў 2020
24 Пт, 18:00 Смалявічы — Дынама 1:3 6-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
30 Чц, 16:00 ЖФК АБФФ WU-19 — ЖФК Дынама-БДУФК 0:7 1-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Май
01 Пт, 13:00 Дынама — Слуцк 2:1 7-ы тур Першынство дублёраў 2020
02 Сб, 18:00 Дынама — Слуцк 1:2 7-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
09 Сб, 13:00 Дынама-Брэст — Дынама 1:2 8-ы тур Першынство дублёраў 2020
10 Нд, 20:00 Дынама-Брэст — Дынама 2:1 8-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
11 Пн, 15:00 ЖФК Днепр-Магілёў — ЖФК Дынама-БДУФК 0:7 2-i тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
16 Сб, 13:00 Дынама — Iслач 0:0 9-ы тур Першынство дублёраў 2020
17 Нд, 17:00 Дынама — Iслач 1:0 9-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
17 Нд, 14:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК БАЦАР 10:0 3-i тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
22 Пт, 14:00 Віцебск — Дынама 1:7 10-ы тур Першынство дублёраў 2020
23 Сб, 20:30 Віцебск — Дынама 1:1 10-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
24 Нд, 12:00 ЖФК Мiнск — ЖФК Дынама-БДУФК 1:2 4-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
29 Пт, 13:30 Дынама — Шахцёр 2:1 11-ы тур Першынство дублёраў 2020
30 Сб, 19:00 Дынама — Шахцёр 0:1 11-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
31 Нд, 17:00 ЖФК Дынама-БДУФК — Зорка-БДУ 3:0 5-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Чэрвень
06 Сб, 15:00 Белшына — Дынама 0:1 12-ы тур Першынство дублёраў 2020
07 Нд, 18:00 Белшына — Дынама 0:4 12-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
13 Сб, 20:00 Дынама — Славія 1:0 13-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
13 Сб, 14:00 ЖФК Дынама-БДУФК — Бабруйчанка 7:0 6-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
19 Пт, 18:00 ЖФК Неман — ЖФК Дынама-БДУФК 0:5 7-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
19 Пт, 14:30 Дынама — Энергетык-БДУ 4:0 14-ы тур Першынство дублёраў 2020
20 Сб, 20:00 Дынама — Энергетык-БДУ 0:0 14-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
24 Ср, 17:00 ЖФК Дынама-БДУФК — Зорка-БДУ 6:0 Чвэрцьфінал Жаночы Кубак Беларусі 2020/2021
26 Пт, 17:00 БАТЭ — Дынама 2:0 15-ы тур Першынство дублёраў 2020
27 Сб, 20:30 БАТЭ — Дынама 0:2 15-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
28 Нд, 14:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК АБФФ WU-19 8:0 8-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Ліпень
04 Сб, 18:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Днепр-Магілёў 3:0 9-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
05 Нд, 20:00 Рух — Дынама 1:0 16-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
06 Пн, 17:00 Рух — Дынама 2:5 16-ы тур Першынство дублёраў 2020
08 Ср, 17:00 Зорка-БДУ — ЖФК Дынама-БДУФК 3:5 Чвэрцьфінал Жаночы Кубак Беларусі 2020/2021
12 Нд, 19:00 ЖФК БАЦАР — ЖФК Дынама-БДУФК 0:6 10-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
12 Нд, 18:30 Дынама — Мiнск 1:0 17-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
13 Пн, 17:00 Дынама — Мiнск 0:0 17-ы тур Першынство дублёраў 2020
17 Пт, 19:00 Бабруйчанка — ЖФК Дынама-БДУФК 1:5 Паўфінал Жаночы Кубак Беларусі 2020/2021
19 Нд, 20:45 Тарпеда-БелАЗ — Дынама 0:0 18-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
20 Пн, 17:00 Тарпеда-БелАЗ — Дынама 1:2 18-ы тур Першынство дублёраў 2020
22 Ср, 18:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Мiнск 1:0 11-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
24 Пт, 14:00 Дынама — Гарадзея 1:1 19-ы тур Першынство дублёраў 2020
25 Сб, 20:30 Дынама — Гарадзея 1:0 19-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
27 Пн, 17:00 Зорка-БДУ — ЖФК Дынама-БДУФК 1:3 12-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Жнівень
01 Сб, 20:30 Нёман — Дынама 1:0 20-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
02 Нд, 12:00 Нёман — Дынама 0:3 20-ы тур Першынство дублёраў 2020
02 Нд, 18:00 Бабруйчанка — ЖФК Дынама-БДУФК 0:4 13-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
05 Ср, 19:00 ЖФК Дынама-БДУФК — Бабруйчанка 7:2 Паўфінал Жаночы Кубак Беларусі 2020/2021
08 Сб, 6:00, ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК Неман 2:0 14-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
14 Пт, Дынама — Смалявічы : 21-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2020
15 Сб, 16:00 Дынама — Смалявічы : 21-ы тур Першынство дублёраў 2020
20 Чц, Слуцк — Дынама : 22-і тур Першынство дублёраў 2020
21 Пт, 6:00 Слуцк — Дынама : 22-і тур Чэмпіянат Беларусі 2020
22 Сб, 17:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК АБФФ WU-19 : 15-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Верасень
09 Ср, 6:00, ЖФК Днепр-Магілёў — ЖФК Дынама-БДУФК : 16-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
27 Нд, 16:00 ЖФК Дынама-БДУФК — ЖФК БАЦАР : 17-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Кастрычнік
03 Сб, 17:00 ЖФК Мiнск — ЖФК Дынама-БДУФК : 18-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
10 Сб, 16:00 ЖФК Дынама-БДУФК — Зорка-БДУ : 19-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Лістапад
01 Нд, 14:00 ЖФК Дынама-БДУФК — Бабруйчанка : 20-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
08 Нд, 15:00 ЖФК Неман — ЖФК Дынама-БДУФК : 21-ы тур Жаночы Чэмпіянат Беларусі 2020
Рэйтынг гульцоў
Лепшыя бамбардзіры
галы
1 Шыкаўка Яўгені 6
2 Бахар Iван 5
3 Данiла 2
4 Клімовіч Уладзіслаў 2
5 Гарапеўшак Міха 2
Лепшыя асістэнты
пасы
1 Клімовіч Уладзіслаў 4
2 Бручыч Карла 2
3 Казлоў Міхаіл 2
4 Аляхновiч Эдгар 2
5 Гарапеўшак Міха 1
Час на полі
хв
1 Аляхновiч Эдгар 1579
2 Клімовіч Уладзіслаў 1555
3 Рыас Аляксей 1536
4 Швецоў Максім 1469
5 Бахар Iван 1462