Матчы

Сезон:
Студзень
27 Сб, 14:00 Дынама — Кауна-Жальгiрыс 2:1 Таварыскія матчы
Люты
03 Сб, 14:00 Дынама — Віцебск 0:1 Таварыскія матчы
08 Чц, 17:00 Дынама — Анжы 0:2 Таварыскія матчы
11 Нд, 18:00 Дынама — Алiмпiя 1:1 Таварыскія матчы
15 Чц, 17:00 Дынама — Енісей 0:4 Таварыскія матчы
18 Нд, 17:00 Дынама — Дынама 2:2 Таварыскія матчы
24 Сб, 15:30 Дынама — Днепр 2:1 Таварыскія матчы
Сакавік
01 Чц, 17:00 Дынама — Геліёс 2:0 Таварыскія матчы
04 Нд, 17:00 Дынама — Арсенал 1:1 Таварыскія матчы
08 Чц, 17:00 Дынама — Шэрыф 0:0 Таварыскія матчы
11 Нд, 17:00 Дынама — Тарпеда 0:2 Таварыскія матчы
17 Сб, 15:00 Дынама — Гомель 2:1 Таварыскія матчы
17 Сб, 17:00 Дынама — АФК Эскільстуна 2:0 Таварыскія матчы
25 Нд, 15:00 Тракай — Дынама 1:1 Таварыскія матчы
30 Пт, 17:30 Дынама — Тарпеда-БелАЗ 4:0 1-ы тур Першынство дублёраў 2018
31 Сб, 19:00 Дынама — Тарпеда-БелАЗ 2:1 1-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
Красавік
06 Пт, 13:30 Дынама — Iслач 4:1 2-i тур Першынство дублёраў 2018
07 Сб, 18:00 Дынама — Iслач 0:0 2-i тур Чэмпіянат Беларусі 2018
14 Сб, 13:00 Гарадзея — Дынама 0:1 3-i тур Першынство дублёраў 2018
15 Нд, 18:00 Гарадзея — Дынама 0:2 3-i тур Чэмпіянат Беларусі 2018
20 Пт, 13:00 Дынама — Гомель 3:0 4-ы тур Першынство дублёраў 2018
21 Сб, 16:00 Дынама — Гомель 2:1 4-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
27 Пт, 13:00 Нёман — Дынама 0:2 5-ы тур Першынство дублёраў 2018
28 Сб, 19:00 Нёман — Дынама 0:2 5-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
Май
05 Сб, 13:15 Дынама — Шахцёр 3:1 6-ы тур Першынство дублёраў 2018
06 Нд, 15:30 Дынама — Шахцёр 0:0 6-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
13 Нд, 12:30 ФК Луч — Дынама 0:4 7-ы тур Першынство дублёраў 2018
14 Пн, 19:30 ФК Луч — Дынама 1:3 7-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
22 Аў, 13:00 Дынама — БАТЭ 1:1 8-ы тур Першынство дублёраў 2018
23 Ср, 19:15 Дынама — БАТЭ 0:1 8-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
26 Сб, 13:00 Смалявічы — Дынама 0:3 9-ы тур Першынство дублёраў 2018
27 Нд, 16:00 Смалявічы — Дынама 0:2 9-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
31 Чц, 13:00 Дынама — Мiнск 1:0 10-ы тур Першынство дублёраў 2018
Чэрвень
01 Пт, 18:45 Дынама — Мiнск 1:0 10-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
06 Ср, 11:00 Дынама — СКА 2:2 Таварыскія матчы
12 Аў, 12:00 Дынама Брэст — Дынама 0:2 11-ы тур Першынство дублёраў 2018
13 Ср, 20:45 Дынама Брэст — Дынама 1:1 11-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
17 Нд, 13:00 Дынама — Віцебск 3:0 12-ы тур Першынство дублёраў 2018
18 Пн, 17:00 Дынама — Віцебск 1:1 12-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
23 Сб, 17:00 Слуцк — Дынама 0:0 13-ы тур Першынство дублёраў 2018
24 Нд, 16:45 Слуцк — Дынама 0:1 13-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
30 Сб, 14:30 Дынама — Днепр 3:1 14-ы тур Першынство дублёраў 2018
Ліпень
01 Нд, 18:45 Дынама — Днепр 2:1 14-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
06 Пт, 13:00 Дынама — ФК Тарпеда 2:1 15-ы тур Першынство дублёраў 2018
07 Сб, 19:00 Дынама — ФК Тарпеда 1:0 15-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
12 Чц, 20:00 Дэры Сiцi — Дынама 0:2 1-ы квал. раўнд Ліга Еўропы 2018/19
19 Чц, 18:00 Дынама — Дэры Сiцi 1:2 1-ы квал. раўнд Ліга Еўропы 2018/19
21 Сб, 15:00 Iслач — Дынама 0:2 17-ы тур Першынство дублёраў 2018
22 Нд, 16:30 Iслач — Дынама 0:1 17-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
26 Чц, 22:00 ДАК 1904 — Дынама 1:3 2-i квал. раўнд Ліга Еўропы 2018/19
29 Нд, 18:00 Энергетык-БДАТУ — Дынама 0:7 1/16 фiналу Кубак Беларусі
Жнівень
02 Чц, 19:00 Дынама — ДАК 1904 4:1 2-i квал. раўнд Ліга Еўропы 2018/19
09 Чц, 20:00 Дынама — ФК Зеніт 4:0 3-i квал. раўнд Ліга Еўропы 2018/19
12 Нд, 19:30 Дынама — Мiнск 2:0 1/8 фiналу Кубак Беларусі
16 Чц, 20:00 ФК Зеніт — Дынама 8:1 3-i квал. раўнд Ліга Еўропы 2018/19
18 Сб, 12:00 Дынама — Гарадзея 2:0 18-ы тур Першынство дублёраў 2018
19 Нд, 18:00 Дынама — Гарадзея 0:2 18-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
25 Сб, 17:00 Гомель — Дынама 0:1 19-ы тур Першынство дублёраў 2018
26 Нд, 19:45 Гомель — Дынама 0:0 19-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
Верасень
01 Сб, 13:00 Дынама — Нёман 2:1 20-ы тур Першынство дублёраў 2018
02 Нд, 19:30 Дынама — Нёман 1:0 20-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
14 Пт, 16:00 Шахцёр — Дынама 0:0 21-ы тур Першынство дублёраў 2018
15 Сб, 18:30 Шахцёр — Дынама 0:0 21-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
22 Сб, 13:00 Дынама — ФК Луч 0:1 22-і тур Першынство дублёраў 2018
23 Нд, 19:45 Дынама — ФК Луч 3:2 22-і тур Чэмпіянат Беларусі 2018
29 Сб, 13:00 БАТЭ — Дынама 1:4 23-і тур Першынство дублёраў 2018
30 Нд, 19:45 БАТЭ — Дынама 2:1 23-і тур Чэмпіянат Беларусі 2018
Кастрычнік
06 Сб, 13:00 Дынама — Смалявічы 4:0 24-ы тур Першынство дублёраў 2018
07 Нд, 18:30 Дынама — Смалявічы 2:0 24-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
13 Сб, 13:00 Гарадзея — Дынама 1:3 Таварыскія матчы
19 Пт, 16:00 Мiнск — Дынама 0:2 25-й тур Першынство дублёраў 2018
20 Сб, 15:00 Мiнск — Дынама 3:3 25-й тур Чэмпіянат Беларусі 2018
27 Сб, 14:00 Дынама — Дынама Брэст 0:2 26-ы тур Першынство дублёраў 2018
28 Нд, 17:00 Дынама — Дынама Брэст 1:1 26-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
30 Аў, 14:00 Тарпеда-БелАЗ — Дынама 0:3 16-ы тур Першынство дублёраў 2018
31 Ср, 18:45 Тарпеда-БелАЗ — Дынама 0:0 16-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
Лістапад
02 Пт, 14:00 Віцебск — Дынама 0:5 27-ы тур Першынство дублёраў 2018
03 Сб, 15:00 Віцебск — Дынама 0:1 27-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
08 Чц, 14:15 Дынама — Слуцк 3:0 28-ы тур Першынство дублёраў 2018
09 Пт, 19:45 Дынама — Слуцк 2:0 28-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
23 Пт, 13:00 Днепр — Дынама 0:6 29-ы тур Першынство дублёраў 2018
24 Сб, 14:00 Днепр — Дынама 0:3 29-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
Снежань
01 Сб, 13:00 ФК Тарпеда — Дынама 1:3 30-ы тур Першынство дублёраў 2018
02 Нд, 14:00 ФК Тарпеда — Дынама 0:3 30-ы тур Чэмпіянат Беларусі 2018
Рэйтынг гульцоў
Гарбуноў Андрэй 10
Яхая Сейду 9.7
Галавіч Ніна 8.3
Гаўрыловіч Аляксей 6
Швяцоў Максім 5.3
Сачыўка Аляксандр 4
Hiкалiч Ураш 2.7
Бегуноў Раман 2.7
Шытаў Игар 2.3
Корзун Мікіта 2.3
Наёк Аляксандр 2.3
Капленка Мікіта 2
Роша Луiш 1.7
Іваноў Філіп 1.7
Хвашчынскі Уладзімір 1.3
Жаўнерчык Максім 1.3
Быкаў Арцём 1
Фатаi Кехіндзе 1
Трэбоціч Дзiнка 0.7
Навалоўскі Георгі 0.7
Астраух Юрый 0.7
Салавей Арцём 0.7
Сарока Антон 0.7
Гурэнка Арцём 0.7
Макась Аляксандр 0.7
Чыж Аляксандр 0.3
Ігнатовіч Сяргей 0.3
Лепшыя бамбардзіры
галы
1 Хвашчынскі Уладзімір 6
2 Фатаi Кехіндзе 5
3 Салавей Арцём 4
4 Сарока Антон 4
5 Іваноў Філіп 4
Лепшыя асістэнты
пасы
1 Hiкалiч Ураш 8
2 Гурэнка Арцём 3
3 Іваноў Філіп 3
4 Яхая Сейду 3
5 Макась Аляксандр 2
Час на полі
хв
1 Яхая Сейду 2638
2 Галавіч Ніна 2481
3 Гарбуноў Андрэй 2453
4 Швяцоў Максім 2210
5 Hiкалiч Ураш 1566