"Dinamo Cup" - Вынікі першага дня!

09.02.2019

У футбольным манежы пачаўся турнір Дынама СUP для юных спартсменаў 2009 г.н.

 

 

 

 

Сення у сталічным футбольным манежы пачаўся пачнецца другі з серыі дзіцячых турніраў па футболе - «Dinamo Cup 2019», які праводзіцца Акадэміяй мінскага «Дынама».

Услед за юнымі футбалістамі 2010-2011 гадоў нараджэння Кубак дынамаўскай Акадэміі разыграюць футбалісты 2009 г.н.

 

 

У турніры прымае ўдзел 15 каманд:

Група «А»: «Дынама-Мінск» (белыя), «Дынама» (Масква, Расія), «Унікум» (Барысаў), ФК «Гомель».

Група «В»: «Чартанава» (Масква, Расія), «Супер Нова» (Рыга, Латвія), «Дынама-Мінск» (сінія), РЦАР-БДУ (Мінск).

Група «С»: Акадэмія Канаплёва (Тальяці, Расія),
«Дынама-Мiнск» 2008 г.н. (Па за конкурсам), «Днепр» (Магілёў), «Арбіта» (Мінск).

Група «D»: «Чартанава-2» (Масква, Расія), Віцебск, «Юніёр» (Мінск), «Дынама-Мінск-2010»

 

 


 

ДА ЎВАГІ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ ТУРНІРАЎ, БАЦЬКОЎ, ЗАЎЗЯТАРАЎ!

У сувязі з правядзеннем спартыўнага свята Мінскай лыжні - 2019 у суботу, 9 лютага, уваход у футольный манеж будзе ажыццяўляцца з боку гатэля Марыёт.

Паркоўка каля футбольнага манежа і на прылеглых тэрыторыях не будуць даступныя
!

 


 

Расклад турніру:

 

Час

Поле/Вынiк

9 ЛЮТАГА

 

 

Чартанава - Супер Нова

9:20

8:1

Дынама-Сін. - РЦАР-БДУ         

9:20

8:1

Акадэмія Канаплёва - Арбіта

9:20

3:1

Дынама-2008 - Днепр

9:20

5:7

Дынама Масква - Унікум

10:10

4:2

Дынама-Бел - Гомель

10:10

3:0

Чартанава-2 - Віцебск

10:10

8:5

Юніёр – Дынама-2010

10:10

1:4

АДКРЫЦЦЁ ТУРНІРУ

11:00

 

Чартанава - Дынама-Сін

11:20

5:1

Супер Нова - РЦАР-БДУ

11:20

7:4

Акадэмія Канаплёва - Днепр

11:20

1:5

Арбіта - Дынама-2008

11:20

4:0

Дынама Масква - Гомель

12:10

4:1

Дынама-Бел – Унікум              

12:10

6:0

Чартанава-2 - Юніёр

12:10

3:5

Дынама-2010 - Віцебск

12:10

4

 

 

 

10 ЛЮТАГА

 

 

Дынама Масква - Дынама-Бел

9:00

1

Унікум - Гомель

9:00

2

Чартанава-2 – Дынама-2010

9:00

3

Віцебск - Юніёр

9:00

4

Чартанава - РЦАР-БДУ

9:50

1

Дынама-Сін - Супер Нова

9:50

2

Дынама-2008 - Акадэмія Канаплёва

9:50

3

Днепр - Арбіта

9:50

4

 

 

 

A1-D2

10:40

1

A2-D1

10:40

2

A3-D4

10:40

3

A4-D3

10:40

4

B1-C2

11:30

1

B2-C1

11:30

2

B3-C4

11:30

3

B4-C3

11:30

4

 

 

 

11 ЛЮТАГА

 

 

Гульні за 13-16, 9-12 месцы

8:45

 

Гульні за 5-8, 1-4 месцы

9:25

 

Гульні за 13-16, 9-12 месцы

10:05

 

Гульні за 5-8, 1-4 месцы

10:45

 

Гульні за 13-16, 9-12 месцы

11:25

 

Гульні за 5-8, 1-4 месцы

12:05

 

ЗАКРЫЦЦЁ ТУРНІРУ

12:45

 

         

 

 

 

Тэгі: Акадэмiя

Каментарыi

Для таго, каб пакінуць каментар, неабходна аўтарызавацца на сайце
Навіны па тэгах