Dinamo Cup - 2020. Дзень 2

16.02.2020

Працягваем знаёміцца з вынікамі і раскладам камандаў 2009 і 2011 г.н.

 

 

 

 

У футбольным манежы працягваюцца выступленні каманд 2011 (U-9) і 2009 (U-11) гадоў нараджэння. Сёння завяршаецца групавы этап у абодвух узростах, а ў футбалістаў 2011 года нараджэння таксама пачынаюцца матчы плэй-оф. Вынікі будуць абнаўляцца.


Расклад і вынікі матчаў U-11

9:00 - Гомель 1-5 Балтыка (поле 1)
9:00 - Дынама-Брэст 2-1 Юніёр (поле 2)
09:50 - Днепр 4-1 Александрыя (поле 1)
09:50 - БФА 0-2 Кайрат (поле 2)
10:40 - Балтыка 0-4 Дынама-Мінск (поле 1)
10:40 - Юніёр 0-1 Гомель (поле 2)
11:30 - Мінск 0-0 Днепр (поле 1)
11:30 - БФА 3-0 Александрыя (поле 2)
00:20 - Дынама-Мінск 3-0 Дынама-Брэст (поле 1)
13:10 - Кайрат 0-5 Мінск (поле 1)

Расклад і вынікі матчаў U-9

12:20 - Дынама-Мінск 9-1 СШАР-5 (поле 3)
12:20 - Гомель 5-2 ДЮСШ-2 (поле 4)
13:10 - Кайрат 2-2 СШАР-8 (поле 3)
13:10 - Мінск-2 4-0 СДЮШАР Дынама (поле 4)
14:00 - ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава 2-2 БФА (поле 1)
14:00 - Днепр 0-10 Дынама-2 (поле 2)
14:00 - Металург 7-1 Дынама-Юні (поле 3)
14:00 - Супернова 0-3 Віцебск (поле 4)
14:50 - Мінск 9-1 ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава-2 (поле 1)
14:50 - Раталіс 3-8 БАТЭ (поле 2
)

 


 

Становішча каманд U-11:

Група А
1. Дынама-Мінск - 12 балаў
2. Балтыка - 9 балаў
3. Гомель - 6 балаў
4. Дынама-Брэст - 3 балы
5. Юніёр - 0 балаў

Група В
1. Мінск - 10 балаў
2. Кайрат - 9 балаў
3. Днепр - 5 балаў
4. БФА - 4 балы
5. Александрыя - 0 балаў

 


 

Становішча каманд U-9:

Група А
1. Дынама Мінск - 9 балаў
2. Гомель - 6 балаў
3. ДЮСШ-2 - 3 балы
4. СШАР-5 - 0 балаў

Група В
1. Кайрат - 7 балаў
2. Мінск-2 - 6 балаў
3. СШАР-8 - 4 балы
4. СДЮШАР Дынама - 0 балаў

Група С
1. ДЮСШ ім.Блахіна-Беланава - 7 балаў
2. БФА - 5 балаў
3. Дынама-2 - 4 балы
4. Днепр - 0 балаў

Група D
1. Металург - 9 балаў
2. Віцебск - 6 балаў
3. Дынама-Юні - 3 балы
4. Супернова - 0 балаў

Група E
1. Мінск - 9 балаў
2. БАТЭ - 4 балы
3. ДЮСШ ім.Блахіна-Беланава-2 - 2 балы
4. Раталіс - 1 бал

 


 

Плэй-оф U-9:

15:50 - A3 - B3, ДЮСШ-2 5-5 СШАР-8 (па пен. 2-3)
15:50 - C3 - D3, Дынама-2 1-1 Дынама-Юні (па пен. 2-3)
15:50 - IV-2 - IV-5, СДЮШАР-Дынама 2-1 Днепр
15:50 - IV-3 - IV-4, СШАР-5 9-2 Супернова
16:40 - A1 - II-1, Дынама-Мінск 8-3 Мінск-2
16:40 - B1 -II-3, Кайрат 2-2 Гомель (па пен. 2-0)
16:40 - C1 - II-2, ДЮСШ ім.Блахіна-Беланава 11-3 Віцебск
16:40 - D1 - E1, Металург 3-3 Мінск (па пен. 5-4)
17:30 - II-2 - IV-1, БФА 7-1 Раталіс
17:30 - II-2 - E3, БАТЭ 2-2 ДЮСШ ім.Блахіна-Беланава-2 (па пен. 3-1)

Тэгі: Школа

Каментарыi

Для таго, каб пакінуць каментар, неабходна аўтарызавацца на сайце
Навіны па тэгах