"Dinamo Cup-2020". Дзень першы!

15.02.2020

Абзор першага дня турніру

 

 

 

 

 

Дадзены старт серыі традыцыйных дзіцячых турніраў па футболе - «Dinamo Cup 2020». Першымі нас чакаюць матчы самых юных футбалістаў - каманд 2011 і 2009 гадоў нараджэння. У турніры па 2011 года ўдзел прымаюць адразу 20 каманд.

2011 год (U-9)

Група «А»: «Дынама-Мінск», СШАР-5 (Калінінград, Расія), «Гомель», ДЮСШ-2 (Барысаў).

Група «В»: «Кайрат» (Алма-Аты, Казахстан), СШАР-8 (Ніжні Ноўгарад, Расія), «Мінск-2», СДЮШАР «Дынама».

Група «С»: ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава (Ваўкавыск, Украіна), «Балтыйская футбольная акадэмія» (Вільня, Літва), «Днепр» (Магілёў), «Дынама-2».

Група «D»: «Металург» (Запарожжа, Украіна), «Супернова» (Рыга, Латвія), «Віцебск», «Дынама-Юні».

Група «E»: «Мінск», ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава-2 (Ваўкавыск, Украіна), «Раталіс» (Вільня, Літва), БАТЭ.


2009 год (U-11)

Група «А»: «Дынама-Мінск», «Балтыка» (Калінінград, Расія), «Дынама-Брэст», «Гомель», «Юніёр» (Мінск).

Група «В»: «Мінск», «Кайрат» (Алма-Аты, Казахстан), «Балтыйская футбольная акадэмія» (Вільня, Літва), «Днепр» (Магілёў), «Александрыя» (Брэст).


Вынікі матчаў U-11

9:00 - Дынама-Мінск 6-0 Юніёр (поле 1)
9:00 - Балтыка 2-1 Дынама-Брэст (поле 2)
09:50 - Мінск 4-0 Александрыя (поле 1)
09:50 - Кайрат 5-0 Днепр (поле 2)
10:40 - Дынама-Мінск 8-0 Гомель (поле 1)
10:40 - Балтыка 3-0 Юніёр (поле 2)
11:30 - БФА 0-6 Мінск (поле 1)
11:30 - Кайрат 2-1 Александрыя (поле 2)
12:40 - Гомель 2-1 Дынама-Брэст (поле 1)
13:30 - БФА 0-0 Днепр (поле 1)


Вынікі матчаў U-9

12:40 - ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава 10-0 Днепр (поле 3)
12:40 - БФА 2-2 Дынама-2 (поле 4)
13:30 - Раталіс 1-7 Мінск (поле 3)
13:30 - ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава 3-3 БАТЭ (поле 4)
14:30 - Дынама-Мінск 7-4 Гомель (поле 1)
14:30 - СШАР-5 2-3 ДЮСШ-2 (поле 2)
14:30 - Металург 5-0 Віцебск (поле 3)
14:30 - Супернова 2-9 Дынама-Юні (поле 4)
15:20 - Кайрат 4-0 СДЮШАР Дынама (поле 1)
15:20 - СШАР-8 0-2 Мінск-2 (поле 2)
15:20 - ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава 6-0 Дынама-2 (поле 3)
15:20 - БФА 7-0 Днепр (поле 4)
16:10 - Мінск 10-1 БАТЭ (поле 1)
16:10 - ДЮСШ ім. Блахіна-Беланава 3-3 Раталіс (поле 2)
16:10 - Дынама-Мінск 9-2 ДЮСШ-2 (поле 3)
16:10 - СШАР-5 2-4 Гомель (поле 4)
17:00 - Металург 12-0 Супернова (поле 1)
17:00 - Дынама-Юні 3-8 Віцебск (поле 2)
17:00 - Кайрат 2-0 Мінск-2 (поле 3)
17:00 - СШАР-8 3-2 СДЮШАР Дынама (поле 4)

 

 

За ходам матчаў таксама можна сачыць у групе нашай акадэміі ў ВК.

 

 

 

Тэгі: Акадэмiя

Каментарыi

Для таго, каб пакінуць каментар, неабходна аўтарызавацца на сайце
Навіны па тэгах